Kup obrazy

Kinga Stephens to pseudonim literacki... kto się za nim kryje? Osoba znana w wielkopolskich kręgach biznesowych, współzarządzająca jedną z wielokrotnie nagradzanych firm działającą na terenie powiatu grodziskiego.

Magdalena Sciezynska jest taka jak książka, którą napisała. Zaskakująca, zagadkowa … niezwyczajna artystyczna dusza.

Urodziła się w Warszawie. Może to kontakt z warszawskim światem artystycznym a może to wrodzone zdolności sprawiły, że zasiane ziarenko już na zawsze utkwiło w jej duszy i niesamowity talent ujawnia się w każdej czynności, której się podejmuje. Potrafi pięknie urządzać pomieszczenia i ogrody, pięknie też maluje i rzeźbi.

Wyróżniająca ją energia i radość życia dają jej nieustannie siłę do rozpoczynania nowych przedsięwzięć i pozwalają ufać we własne siły i możliwości i podejmować odważne decyzje.

Jedną z tych decyzji był wyjazd ponad dwadzieścia lat temu do Belgii. Tam ukończyła architekturę wnętrz. Tam też ujawnił się talent projektanta i to zaczynając od odzieży poprzez zabawki dla dzieci a kończąc na niepowtarzalnych modelach mebli wypoczynkowych.

Z wielkim bogactwem umiejętności i doświadczeń wróciła pod koniec lat 90- tych do Polski i osiadła w Grodzisku Wielkopolskim po to aby osiągnąć kolejne sukcesy, tym razem miedzy innymi, w prowadzeniu biznesu.

W jej życiu zawsze dzieje się coś niezwykłego. Niesamowita odwaga i chęć przezywania wciąż nowych i nierzadko niebezpiecznych przygód rozwinęły w niej zamiłowanie do nurkowania, które stało się intensywnie uprawianym i zgłębianym hobby chyba już na zawsze. To co udało jej się zobaczyć w podwodnym świecie zostało uwiecznione na tysiącach zdjęć i filmów. Najlepsze z nich przedstawia w swojej książce… książce, która jest również odniesieniem do bardzo osobistych przeżyć powstałych w trakcie gwałtownego i niebezpiecznego załamania zdrowia.

Wykorzystując swój obrazowy dar opowiadania, pomysłowość, duże poczucie humoru i olbrzymią fantazję stworzyła historię wartą zapamiętania i oczekiwania na ciąg dalszy...

Spis treści

Część I Gdzie oczy poniosą

Część II Między niebem a ziemią

Część III Wiatr z księżyca, czyli w poszukiwaniu straconego szczęścia

Część IV Powrót do istnienia

Część V W poszukiwaniu prawdy

Część VIPrzeszłość bez tajemnic Kalendarium rodu Howard Wypis z kalendarium rodziny Ester Herbier Przepisy kulinarne